• esmaspäeval, 11. detsembril tähistame teist jõuluootuse nädalat;
  • teisipäeval, 12. detsembril küpsetavad pärast tunde pikapäevarühmalapsed kokatädi juhendamisel piparkooke; kell 15.45 sõidavad 1.-4. kl. õpilased ja lasteaialapsed Lehtsesse vaatama etendust „Valge muinasjutt“ (Kehra Nukk). See on valla jõulukingitus lastele.
  • neljapäeval, 14. detsembril on taas teatripäev: 1. ja 2. klass võtavad lasteaia suuremad mudilased kaasa ning koos sõidetakse Rakverre vaatama jõuluetendust „Timbu-Limbu“.

Terve nädala jooksul kaunistatakse klasse/koolimaja, meisterdatakse jõulukaarte ning valmistutakse 21. detsembri jõulupeoks.

• Esmaspäeval, 3. detsembril tähistame jõuluootuse algust 3. tunni alguses.
  • 9.klass osaleb 4. detsembril kell 10.00-14.00 Tapa Gümnaasiumis TÜ keemia õpikojas.
  • 6. detsembril sõidavad 3., 4. ja 5. klass Tallinnasse õppekäigule.

Eelteade!

Teisipäeval, 12. detsembril saavad lasteaia- ja algklassilapsed kingituse vallalt – tasuta jõuluetenduse „Valge muinasjutt“ (mängib Kehra Nukk) kell 16.15 Lehtse Kultuurimajas. Buss väljub 15.45 Viinaköögi eest.

Reedel, 1. detsembril on koolipäev teistsugune. Terves koolimajas pääsevad valla muinasjututegelased (rollides õpilased), kes peavad lahendama erinevaid ülesandeid ja „probleeme“. Terve koolipäeva kestva seiklusmängu eesmärk on arendada erinevaid pädevusi (väärtuspädevus, sotsiaalne pädevus, õpipädevus, suhtluspädevus, ettevõtlikkuspädevus) ja veeta meeldejääv ning lõbus koolipäev.
Päev algab kell 8.15 teisel korrusel - muinasjutumetsas, kus toimub mängu tutvustus ja muinasjuttude tegelaste rollide jaotamine. Peale pudrusöömist algab mäng peale ja kestab niikaua kuni muinasjutumaa suur ülesanne on täidetud ja "maailm" päästetud. Umbes 5 - 6 koolitundi. Päev lõppeb ühise lõpetamisega ja kokkuvõtete tegemisega alguspunktis.
Päeva juhib ja korraldab Diana Väli-Kurnikov (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia huvijuht- loovtegevuse õpetaja kursuse tudeng).

• 23. novembril esineb kooli MUDILASKOOR Tapa valla XI Muusikapäevadel. Buss väljub kell 16.30, konsert algab Lehtse Kultuurimajas kell 18.00.
  • 24. novembril sõidavad meie Päikeseratta mudilased külla Lehtse lasteaialastele, et uudistada nende uusi ruume ja mängida koos kadrisante.
  • 24. novembril kell 18.00 on Tapa Kultuurikojas XI Muusikapäevade kontsert, kus esinevad need meie õpilased, kes käivad pilli õppimas Tapa Muusika- ja Kunstikoolis.

Dets

21.12.2017 17:30 - 19:00