• Saalihokipoisid MEHIS, JOHANN, KEN-MARTTI ja EUDOR saavutasid Tapa valla Spordikooli/Jäneda SK võistkonna koosseisus Eesti noorte meistrivõistlustel U13 vanuseklassis III koha!
  • Tõstjad tegid isiklikke rekordeid ja saavutasid Järvamaa MVtel omas kaalukategoorias kõrgeid kohti: HARRI I koha, MIRDO II koha, ROOMET I koha.
  • Jäneda-Tapa Mudilaskoori liikmeid, kes esinesid vapralt esimesel  laulupeo ettelaulmisel!

MÄRTSIS TOIMUB:

• 21. märtsil osales 26 õpilas matemaatikavõistlusel KÄNGURU;
  • 22. märtsil on kooli 6-liikmeline esindus maakondlikul 6.-9. klasside inglise keele olümpiaadil;
  • 4.-6. klass osaleb reedel, 22. märtsil Särevi Teatritoa haridusprogrammis;
  • Kolmapäeval, 27. märtsil sõidab 5. klass Paidesse vaatama-kuulama kontserti „Veealune maailm

1. märtsil saab 9. klass uusi teadmisi füüsika õpikojas.
  2. märtsil on koolis nõustamas psühholoog.

11.-13. märtsini osalevad Pranglimise finaalis Vahur, Harri, Romek, Marcus, õpetajad Aivi ja Ülle.

1. märtsil tähistame EMAKEELEPÄEVA, selguvad ka sõnavõistluse parimad.
  2. märtsil on JAAAAT-koolide suusavõistlus Kõrvemaal, Jäneda-Tapa mudilaskoor sõidab ettelaulmisele. Lisaks saavad kõik soovijad oma arvutusoskust proovile panna MATAmängudes.

22. veebruaril 2019 kuulutati Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendatud aktusel välja 2018. aasta TEGIJAD:

HEA LASTEAIAKAASLANE – Lauri Pärnpuu

HEA SÕBER – Liisi Grave

TUBLI TEGUTSEJA – Kamel-Kendra Roball ja Emma Ubaleht

HEA SPORTLANE – Roomet Väli

HEA ÕPPIJA (valisid õpetajad) – Älis Maasik

HEA ÕPETAJA (valisid õpilased) – Tiia Salm

HEA KOLLEEG – Anne Grave

HEA TOETAJA – Getlin Nelke, Inna Spelman, Janek Jürman

2018.a. lõpus alanud ning 2019.a. 25. jaanuaril lõppenud Jäneda Koolis teeküünlaümbriste kogumise kampaania tulemuseks oli 7906 ümbrist ehk 8,6 kg. Peapreemia – 100 eurot toetuseks kevadisele ekskursioonile – võitis 4. klass, kes kogus kokku 4029 ümbrist. Kõik küünlaümbriste kogujad tegid oma väikese heateo loodusele.

NB! Detsembris 2019 saab kogutud ümbriseid jälle kokku tuua!