* 3. ja 4. klassi ning õpetaja Liidiat, kes esitasid reedel põnevaid kolle täis ingliskeelse näidendi;

* 5. klassi õpilasi ning õpetaja Liidiat, kes lõid koolimaja keldrikorrusele saladusi ja üllatusi täis kollikoridori;

* 6. ja 7. kl. õpilasi ning õpetaja Merlet toreda peoõhtu organiseerimise eest!

• 31. oktoobril sõidavad 1. ja 2. klass Estonia Teatrisse vaatama etendust „Pipi Pikksukk“
  • 1. novembril nõustab koolis psühholoog; soovijad saavad Aegviidu Rahvamajas kel 13.00 vaadata etendust „Mina olen eriline!“. Õhtul kell 16.00-19.00 koolis kollidisko.
  • 4. novembril vaatavad lasteaiamudilased Tapa Kultuurikojas etendust „Jussikese 7 sõpra“
  • 8. novembril sõidavad lasteaialapsed isade-emadega külla Tapa Päästekomandosse

• 15.oktoobril on külas ja kokkab koos 6.-8. klassiga Tallinna Hiltoni Park Hotelli peakokk Lauri Tomingas.
  • Teisipäeval osalevad 4. klassi esindajad ettelugemispäeval Rakveres Lääne-Virumaa Keskraamatukogus.
  • Kolmapäeval, 16. oktoobril sõidavad Norrasse koolitusele õpetajad Anne Grave, Eha Kaukvere ja Ülle Oru.
  • 18. oktoobril täidetakse päev erinevate õuesõppetegevustega: 1.-4. klass külastab Aravete Külamuuseumi, 5. klass vaatab üle Fotomuuseumi, 6.-7. klass seikleb Valgehobusemäel ning 8.-9. klass Rakveres.

21.-25. oktoober on KOOLIVAHEAEG!

* 9. klassi ja õpetaja Liidiat, kes organiseerisid ladusalt kulgenud omavalitsuspäeva!

* Tapa valla õpetajate ja teiste haridustöötajate austamisõhtul said vallavalitsuse tunnustuse ja tänu osaliseks lasteaiarühma õpetaja abi GETLIN NELKE, infojuht KADRI TOOMINGAS ja meie endine loodusainete õpetaja KATRIN LUMISTE.

* 9. oktoobril matkasid ühiselt kuldses sügises Lehtse ja Jäneda lasteaialapsed. Aitäh huvijuht Merlele sisutiheda ja värvilise matka korraldamise eest!

Nov

21.11.2019 17:00 - 19:00