Õpetajad panevad õpiülesanded e-kooli vastava päeva tunniplaani alusel, seega saab esmaspäevaseid ülesandeid hakata tegema-vaatama alates kella 9-st hommikul.

Peamiseks infokanaliks Jäneda Koolil e-kool, kuid ühendust saab pidada õpetajate ja klassijuhatajatega e-kirjade abil (vt. kodulehelt koolipere jaotuse alt) ning kui õpetaja on avalikustanud oma mobiiltelefoni numbri, siis ka seda kanalit kasutades.

Iga koolinädala lõpus ehk reede keskpäeval teeme õpetajatega kokkuvõtteid, kuidas õppetöö on muutunud tingimustes toimunud ja mida muuta-parandada.

Igasuguste distantsõpet puudutavate küsimuste, murede või ettepanekute korral: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel. 38 98231.

• Esmaspäev oli vene keele päev, mille viis läbi õp. Liidia Talve.
  • Teisipäev oli saksa keele päev. Külas olid Tallinna Saksa Gümnaasiumi 10. kl. õpilased, kes tutvustasid oma kooli, saksa keele ring esitas näidendi „Niebelungide laul“ ning võisteldi Saksamaa tundmises.
  • Kolmapäev on kehakeelepäev. 3. ja 4. tunni ajal püütakse üksteisega suhelda kehakeeles.
  • Neljapäeval on inglise keele päev, siis toimuvad erinevad tegevused vahetundides.
  • Reedel, 13. märtsil tähistame emakeelepäeva etteütlust kirjutades ja raamatut lugedes.

VEEL HUVITAVAT:

• 3. ja 4. klass õpivad ennast tundma Eesti Tevishoiu Muuseumi haridusprogrammis kolmapäeval, 11. märtsil;
  • 5.-7.klassili on KEAT projekti loeng Keskkonnaametilt neljapäeval, 12.märtsil;
  • 5.-7. klass külastab Tervishoiu Muuseumit esmaspäeval, 17. märtsil;
  • 20. märtsil osaleb 4 õpilast maakondlikul inglise keele olümpiaadil Rakvere Ametikoolis.

21.veebruaril toimus meie Eesti Vabariigi 102.aastapäevale pühendatud kontsert-aktus, mis algas Tapa vallavanem Riho Telli ja abivallavanem Rain Seppingu kätlemistseremooniaga. Lisaks kontsertile tunnustati ka möödunud aasta tegijaid. Kuulutati välja AASTATEGIJA 2019.

• AASTA TEGU- PEREKOND HÜTTI, kes kinkis koolile uhke jõulupuu
  • TUBLI TEGUTSEJA- EMMA UBALEHT