• 5.-6. juunil osaleb  võistkond (Marilee, Älis, Joonas, Roomet, Karmo, Leandra, Liisi, Ken- Martti) KEAT laagris.
  • 7.-8. juuni viibivad 5.-8. klassi õpilased kooliekskursioonil. Külastavad Viljandit, Võhma Valgusevabrikut, Kanepi Maanteemuuseumi, Taevaskoja Puhkekeskust, Seto Muuseumi, Räpina Aianduskooli ja Võrtsjärve.
  • 8.juunil on 1.-4. klassi õpilased ekskursioonil Matsalu Rahvuspargis.
  • 8. juunil teevad lõpuklassi õpilased matemaatika eksamit.
  • 9. juunil toimub Roosna-Allikul Eesti 4H Järvamaa piirkonna spordipäev.

• 17. mail on 9. klassi nõustamas Lääne-Virumaa Rajaleidja karjäärispetsialist Tiina Halling.
  • 18. mail on sellel õppeaastal viimast korda nõustamas KOOLIPSÜHHOLOOG.
  • 22. mail on valla lasteaedade SPORDIPÄEVAL Tapal meie 5.-7aastased; 1.-2. klass osaleb RMK loodusprogrammis.
  • 24. mail kell 13.05- 14.45 toimub esmaabikoolitus 5.-6. klassile.
  • 25. mail toimub Lehtse ja Jäneda Kooli ühine SPORDIPÄEV. Peale spordipäeva toimub jalgrattaeksam.
  • 26. mail kell 13.00 esinevad Jäneda Kooli väiksed ja suured Jäneda Aia- ja lillepäevadel.
  • 28. mail heliseb viimane koolikell 9. klassi õpilastele kell 11.10. 8. klassi loovtööde kaitsmine toimub sama päeva hommikul kell 9.05
  • 29. mail sõidab 1.-2. klass NUKUteatrisse.
  • 30. mail on külas Tartu Ülikooli teadurid, jututeemaks õpilaste, vanemate ja õpetjatega on hindamine.
  • 31. mail kell 10.05 esineb saksa keele ringi lapsed muusikalise näidendi “Das Rotkäppchen - Punamütsike”.
  • Teisipäeval kell 10.15 lasteaia- ja algklassilastele etendus „Hajameelne jänkuema“, pilet 3 eurot.
  • Kolmapäeval osaleb 9. klass programmis „Minu riik“ ning õhtul sõidetakse lõpuekskursioonile Stockholmi.
  • 4. klass sõidab kolmapäeval Tallinnasse vaatama teatrietendust „Pal tänava poisid“.

LASTEVANEMATE ÜLDKOOSOLEK toimub esmaspäeval, 14. mail kell 17.30.

Üritusi ei ole