• 15.oktoobril on külas ja kokkab koos 6.-8. klassiga Tallinna Hiltoni Park Hotelli peakokk Lauri Tomingas.
  • Teisipäeval osalevad 4. klassi esindajad ettelugemispäeval Rakveres Lääne-Virumaa Keskraamatukogus.
  • Kolmapäeval, 16. oktoobril sõidavad Norrasse koolitusele õpetajad Anne Grave, Eha Kaukvere ja Ülle Oru.
  • 18. oktoobril täidetakse päev erinevate õuesõppetegevustega: 1.-4. klass külastab Aravete Külamuuseumi, 5. klass vaatab üle Fotomuuseumi, 6.-7. klass seikleb Valgehobusemäel ning 8.-9. klass Rakveres.

21.-25. oktoober on KOOLIVAHEAEG!

* 9. klassi ja õpetaja Liidiat, kes organiseerisid ladusalt kulgenud omavalitsuspäeva!

* Tapa valla õpetajate ja teiste haridustöötajate austamisõhtul said vallavalitsuse tunnustuse ja tänu osaliseks lasteaiarühma õpetaja abi GETLIN NELKE, infojuht KADRI TOOMINGAS ja meie endine loodusainete õpetaja KATRIN LUMISTE.

* 9. oktoobril matkasid ühiselt kuldses sügises Lehtse ja Jäneda lasteaialapsed. Aitäh huvijuht Merlele sisutiheda ja värvilise matka korraldamise eest!

* Alli Kalavus, perekond Grave, Getlin Nelke, Maie Kastemäe, perekond Nurk, perekond Ries, Eha Kaukvere, Lea Visnap – meie kooli toidud said tänu teile rikkalikku lisa: suvikõrvitsad, peedid, arooniad, küüslauk, porgandid, õunad, kõrvitsad

* Meelis Riest abilistega! Sulgpallipäev oli asjalik ja kõiki liikuma panev sportlik ettevõtmine.

NB! Sportliku liikumisnädala pildilist kokkuvõtet saad vaadata galeriist.

Üritusi ei ole