Kuni 25. jaanuarini kogume küünlaümbriseid. Parimale klassile preemiaks 100 eurot kevadise kooliekskursiooni jaoks!

Kogu kokku kodust, naabritelt ja sõpradelt kõik teeküünalde ümbrised, too kooli oma klassijuhtaja kätte.  25.jaanuaril selgub klass, kes kõige rohkem (ühe õpilase kohta) kogus küünlaümbriseid!

*11. jaanuaril on õpilasi ja lapsevanemaid nõustamas koolipsühholoog.

*14. jaanuaril tuleb vilistlane Kaisa tutvustama 8. ja 9. klassi õpilastele Noarootsi Gümnaasiumit.

*18.-19. jaanuaril peab Jänedal oma talvelaagrit Tapa valla lastekoor.

NB! II veerandi lõpuni (25. jaanuar) on aega paar nädalat, veel on võimalik pingutada paremate õpitulemuste nimel.

Esmaspäeval

* I jõuluootuse hommik, meeleolu loovad lasteaialapsed, kuulutatakse välja küünlaümbriste kogumine koolis ja kogukonnas;

* „Piip ja Tuut kontserdil“ – etendust sõidavad Lehtse Kultuurimajja vaatama lasteaialapsed ja 1.-4.klass.

Kolmapäeval

* „Päkapikud kohvris“ kell 9.20 – koos mängivad, laulavad, meisterdavad lasteaialapsed ja 1.-3. klass.

Reedel

*  nõustamas on koolipsühholoog (kell 9.30-14.30)

• Teisipäeval kell 11.45 sõidavad 5.-9.klassi teatrihuvilised õpilased ja õpetajad Rakvere Teatrisse vaatama Musta Kasti etendust "Jõud". Tagasi jõuame Jänedale kella 16.00 ajal.
  • Neljapäeval kell 16.15 sõidab buss Tapa valla XII Muusikapäevadele. Sel aastal toimub Muusikapäevade lastekontsert Tapa Gümnaasiumi aulas algusega kell 18.00.
  • Reedel kell 8.15 toimub Õpilasesinduse koosolek, päevakorras on arvamuse andmine Jäneda Kooli arengukavale ja põhimäärusele.

Koolis on nõustamas psühholoog Helgi Hilborn.

Kell 18.00 Tapa valla XII Muusikapäevade noortekontsert Tamsalu Kultuurimajas.

Fotodelt on näha ka, mida maitsvat ja imelist oli võimalik laadalt osta. Kohatasudest, õnneloosist ja annetustest kogunes 121 eurot ja 40 senti, mida kasutame ekskursioonil Spot of Tallinna. Aitäh kõigile!

Eriline tänu kooli õpilasesindusele laada ladusa korraldamise ning OÜ Jäneda Mõisale Musta Täku Talli eest!

Üritusi ei ole