• 12. veebruaril osales koolipere Paide Muusika- ja Teatrimajas Koolikontserdi korraldatud muusika tegemise töötubades. Lisaks vaadati üle Järvamaa Muuseum, kus põhirõhk oli vanal koolitunnil ja apteegitegevustel. Tapa valla lastekoori lauljad jõudsid veel pärast õppepäeva ka Rakverre suvise laulupeo repertuaari  esimesele etteaulmisele.
  • 14. veebruaril korraladatakse koolis sõbrapäev: meisterdatakse lilli ja kaarte, otsitakse kadunud südameid, esinetakse Playboxis. Teemakohane riietus on asjakohane!
  • Lasteaialapsed sõidavad sõbrapäeval külla oma sõpradele Lehtse Koolis.
  • 17. veebruaril ehitatakse lumelinna Lehtse Keskusehoone juures.
  • 20. veebruaril jätkuvad KEATi loengud 5.-7. klassile.
  • 22. veebruaril tähistame Eesti Vabariigi 101. sünnipäeva aktusega (algus kell 11.10), kus kuulutatakse välja ka 2018.aasta TEGIJAD.

KIIDAME!

Jäneda Kooli 7. klassi õpilane ROOMET VÄLI on vanuseklassi U13 parim tõstja – nii selgus Tõsteliidu austamisüritusel Tartus 8. veebruaril 2019. Palju õnne, Roomet!

Üritusi ei ole